خدایا خیلی وقته کشته ای ما را...

بسم الله الرحمن الرحیم الحمد لله رب العالمین الرحمن الرحیم مالک یوم الدین ایاک نعبد و ایاک نستعین اهدنا الصراط المستقیم صراط الذین انعمت علیهم غیر المغضوب علیهم والظالین

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد و آل محمد و آخر تابع له علی ذالک

السلام علیک یا حسن ابن علی ایها المجتبی یابن رسول الله صلوات الله علیه و سلم
السلام علیک یا ابا عبد الله الحسین صلوات الله علیه و سلم


با خدا صحبت کن، حرف دلت را با او بگو، شنوای صحبت هات هست، اصلا اسم او سمیع است، اگه بدونی چقدر شنواست! اینقدر با محبت گوش میده که تمام لحظاتت را سخن میکنی، اینقدر زیبا گوش میده! اصلا هرچه سمع در عالم هست از تجلی اسم سمیع خداست، چقدر صحبت ها کردیم و کسی گوش نداد! ولی خدا همش را شنید، و چقدر به صحبت های ما که حتی کسی هم نبود که گوش بده، ترتیب اثر داد!
خدا نمی دونم چگونه صحبت کنم خدا دلم میخواست یه جوری بهت محبت کنم آخه هروقت در دلم، دوستانم میاند، دعاشون میکنم، براشون استغفار میکنم، همه ی محبت و توفیقات و توجهات را از تو براشون مسئلت میکنم، اما نمیدون برای تو چه کار کنم، آخه هرچه نگاه میکنم میبینم محبت از طرف شماست، اول شما اقبال میکنی به این دل خراباتی و بعدش تازه در دل یه خبرایی میشه، خدا عاجزم از محبت به تو، نمیدونم چه جوری دوستت داشته باشم خودت کمک کن، آخرشم میدونم عاجزم از محبت به تو و دوست داشتن تو...


مقر اگه یه دوستی به شما محبتی بکنه، و تا شما بیایی جبران کنی، یه محبت دیگه بکنه، شما کشته مرده اون دوست میشی و بسیار دوستی بهش پیدا میکنی آخه امام باقر صلوات الله علیه و سلم فرمودند "به محبت قلبی برادرت نسبت به خودت با محبتی که در قلبت نسبت به او داری پی ببر" و تا بیایی دومی را جبران کنی، محبتی دیگه بکنه، شما درمیمونی! میروی به رفیق دیگت میگی: فلانی را نمیدونم چه کارش کنم، منو کشته!
مقر جان خدا...   محبتی هست که خدا به تو نکرده باشه! خدا نمیدونم چه کار برات بکنم، خیلی وقته کشته شمایم...


مقر جان حاج محمد اسماعیل دولابی چقدر قشنگ میگه:
"من به همه ی اهل دنیا و اهل آسمان و زمین بدهکارم، چرا که همه ی آنها دست به دست هم دادند تا من به وجود آمدم و ارزاق مادی و معنوی را برای من تهیه کردند; پس من به آنها مدیون هستم، و من از ادای حق آنها عاجزم و غیر از خدا هم هیچ کس نمی تواند اداء حق کند. اتفاقا شما و دیگران هم همین طور هستید. همه ی ما نسبت به اداء دین و حق مفلس هستیم و "المفلس فی امان الله" شخص مفلس در امان خداست. اگر به این حقیقت اعتراف کردی، خدا خودش حق آنها را ادا می کند."

/ 3 نظر / 19 بازدید
ندا

سلام علیکم برادر مقر![گل] خیلی خوشحال شدم از حضورتون ..................... "المفلس فی امان الله" زیبا بود!

آشیانه پرستو

سلام داداش! خوبی؟ کم پیدا شدید چرا؟ انشاالله همیشه خدایی باشی[گل]

سرشك

سلام[گل] بنده هم به شرح ايضا از نوشته هاي پرستوي عزيز و نداي گرامي[گل]